Családi gazdálkodók és állattartók kapják haszonbérletbe a szabolcsi és BAZ megyei földeket

Családi gazdálkodók és állattartók kapják haszonbérletbe a szabolcsi és BAZ megyei földeket

 

 

Az Nemzeti Földalapkezelő Szervezet (NFA) megkezdte az állami földek haszonbérbe adását Szabolcsban és BAZ megyében is.

Fazekas Sándor a tiszalöki arborétumban adta át az első három nyertes pályázónak a szerződést.





Cikk megjelenésének dátuma: 2012. 04. 02.

© 2013 Kié legyen a föld?