Sikerült... helyesírási hibával kiadni a kormánypropagandát

Sikerült... helyesírási hibával kiadni a kormánypropagandát

Már, már szokás, hogy a kormány megint eltereli pár millás hirdetéssel a figyelmet... mondjuk a trafikmutyiról... mondjuk a takarékszövetkezetek államosításáról... vagy... mondjuk a földtörvényről.

A nagy kapkodásban azonban sikerült leírni helyesírási hibával a "túlzott deficit eljárást" (ami helyesen, túlzottdeficit-eljárás) No, messze álljon pont tőlünk a nyelvtannáciság, de azért egy kormányzati hirdetést csak lehetne ellenőrizni... nem de" No, hiába Schmitt Pali örök.

996503_682080575142422_247089419_n.jpg

forrás: facebook






Cikk megjelenésének dátuma: 2013. 07. 07.

© 2013 Kié legyen a föld?