Micsoda velejéig romlott, cinikus gondolkozás ez.
A „borítékolt nyertesek” pontosan tudták, hogy úgy „nyernek”, hogy azzal helyi gazdák megélhetését veszik el. Persze tudom, hogy ilyesmi fel sem merül ezeknek az embereknek a gondolataiban, mert a zsákmányszerzés farkastörvényei nem ismernek tisztességet, méltányosságot és szolidaritást.
2012. szeptember 11.
Ács Sándorné
© 2013 Kié legyen a föld?