Újabb haszonbérleteket adott át a miniszter

Újabb haszonbérleteket adott át a miniszter

Forrás: agrarhirek.hu
2012. 07. 16.

Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter, Sebestyén Róbert, a Nemzeti Földalapkezelő Szervezet elnöke és Szabó Csaba miniszteri biztos újabb földhaszonbérleti szerződéseket adott át a nyertes pályázóknak a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) épületében.

Az öt megyéből érkezett gazdák több mint 900 hektár megművelésére kaptak most lehetőséget. Eddig összesen 840 szerződést kötöttek, ezek szerint a földművesek átlagban 19-20 hektár földet vehetnek használatba.





Cikk megjelenésének dátuma: 2012. 07. 18.

© 2013 Kié legyen a föld?